­
akademie logo
     Hudcova 367/78, 612 00 Brno, Česká republika
     Telefon: 541 632 211
     E-mail: info@akademieprometheus.cz

object112837259

word excel ilustracniWord a Excel II.

Cílem kurzu je prohloubit uživatelské dovednosti se základním softwarovým vybavením. Konkrétně se kurz zaměřuje na seznámení účastníků s pokročilými funkcemi textového editoru Word a tabulkového procesoru Excel. Podstatná část kurzu je věnována praktickému procvičení nabytých znalostí. Prostřednictvím procvičení překoná absolvent strach ze zdánlivě složitých funkcí a naučí se vytvářet profesionální dokumenty a tabulky se značnou úsporou času. Jedním z výsledků kurzu by proto měl být výrazný nárůst efektivity práce.

 

Word

  • základy typografie
  • najít-nahradit včetně pokročilého nastavení
  • práce se styly
  • vlastní šablony
  • revize, komentáře, porovnání dokumentů

 

Excel

  • import dat (z textových souborů, CSV, z webu, ...)
  • pokročilé funkce (KDYŽ, SUMIF, COUNTIF, SVYHLEDAT, VVYHLEDAT, ...)
  • podmíněné formátování
  • grafy

 

Co získá účastník seminářů:

Kurz je určen všem, kteří zvládají běžné operace ve Wordu i Excelu, tzn., umí standardním způsobem naformátovat jednoduchý dokument a nebojí se použít jednoduchý vzorec v tabulce. Rovněž se již někdy setkali s tím, že na dokumentu může pracovat více lidí, že se dá několika kliknutími změnit vzhled všech nadpisů a rádi by se to také naučili. Dále je kurz určen těm zájemcům, kteří by si rádi usnadnili práci v Excelu tím, že si rozušíří svoje znalosti o možnostech tohoto programu, nebo se chtějí naučit efektivnímu vytváření grafů a práci s nimi.

 

Lektor:

foltynek

Mgr. Tomáš Foltýnek, Ph.D.

absolvent Fakulty Informatiky Masarykovy univerzity v Brně, obor učitelství matematika - výpočetní technika, nyní odborný asistent na Ústavu Informatiky Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně. Přednáší teoretické předměty, předměty rozvíjející logické a algoritmické myšlení a předměty seznamující s výpočetní technikou a základními uživatelskými dovednostmi. Zabývá se eLearningem, prevencí plagiátorství a akademickou poctivostí. V rámci výměnných pobytů přednášel ve Finsku, ve Španělsku, v Litvě či na Kypru.

 

Cena kurzu:

včetně DPH 1 890,-

Doporučujeme absolvovat také: Word a Excel I. a Word a Excel III.

Registrace kurzu

Registrujte se na kurz pomocí tohoto formuláře, budeme Vás co nejdříve kontaktovat.

Jméno a příjmení:(*)
Please let us know your name.

Telefon:
Invalid Input

Váš e-mail:(*)
Please let us know your email address.

Poznámka:
Please let us know your message.

Opište kód:(*)
Invalid Input

 

­